עלינו

אמי טכנולוגיות הינה חברה מובילה בתחום שיווק של מוצרים וטכנולוגיות רפואיות בישראל. החברה הוקמה ב-1986 ושמה ליעד לתרום לקידום ושיפור שירות הרפואה בישראל באמצעות שיווק ושימוש במוצרים בעלי ערך טכנולוגי חדשני.

אמי טכנולוגיות מייצגת חברות בינלאומיות מובילות בתחומן שהינן שותפות עסקיות לחזון, לפעילות ולמחויבות לספק מוצרים חדשניים כדי העלות את רמת הרפואה בישראל.  באמצעות הטכנולוגיות החדשות, ניתן לשפר את הטיפולים הרפואיים תוך העלאת יעילותם ושיפור איכות החיים של החולים במצבים רפואיים שונים. החברות והספקים שאיתם עובדת אמי טכנולוגיות הינן חברות מארה"ב ומאירופה , שנמצאות בחזית התכנון, הפיתוח וההשקה של המוצרים המתקדמים ביותר ובעלי ערך מוסף לטובת מערך הרפואה בישראל.

אמי טכנולוגיות שואפת למקצוענות, לתמיכה ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שירות הלקוחות של אמי טכנולוגיות מורכב מצוות עובדים מיומן ומערכת לוגיסטיקה חיצונית של חברת מד-לוג, המאפשרת אספקת המוצרים באופן יעיל ומסור. צוות אנשי המכירות הינו מקצועי, מיומן ונכון להעניק ללקוחות החברה תמיכה, הדרכה ושירות מסור. אנשי המכירות עוברים השתלמויות רבות אצל היצרנים כדי להכשירם למלא את תפקידם בצורה המקצועית והיעילה ביותר.

אמי טכנולוגיות הינה חברה מקצועית שחרטה על דיגלה להיות מובילה בכל תחומי הרפואה בהם היא עוסקת. החברה מצפה בשנים הקרובות להרחיב את פעילותה עם הספקים הקיימים וגיוס ספקים חדשים המציעים פריצות טכנולוגיות ומוצרים חדשניים.