עלינו

א.מ.י טכנולוגיות

הינה חברה מובילה בתחום שיווק של מוצרים וטכנולוגיות רפואיות בישראל.

החברה הוקמה ב-1986 ושמה ליעד לתרום לקידום ושיפור שירות הרפואה בישראל באמצעות שיווק ושימוש במוצרים בעלי ערך טכנולוגי חדשני.

 

א.מ.י טכנולוגיות

מייצגת חברות בינלאומיות מובילות בתחומן שהינן שותפות עסקיות לחזון, לפעילות ולמחויבות לספק מוצרים חדשניים כדי העלות את רמת הרפואה בישראל.באמצעות הטכנולוגיות החדשות, ניתן לשפר את הטיפולים הרפואיים תוך העלאת יעילותם ושיפור איכות החיים של החולים במצבים רפואיים שונים.החברות והספקים שאיתם עובדת א.מ.י טכנולוגיות הינן חברות מארה"ב ומאירופה , שנמצאות בחזית התכנון, הפיתוח וההשקה של המוצרים המתקדמים ביותר ובעלי ערך מוסף לטובת מערך הרפואה בישראל.

 

א.מ.י טכנולוגיות

שואפת למקצוענות, לתמיכה ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שירות הלקוחות של א.מ.י טכנולוגיות מורכב מצוות עובדים מיומן ומערכת לוגיסטיקה חיצונית של חברת מד-לוג, המאפשרת אספקת המוצרים באופן יעיל ומסור. צוות אנשי המכירות הינו מקצועי, מיומן ונכון להעניק ללקוחות החברה תמיכה, הדרכה ושירות מסור. אנשי המכירות עוברים השתלמויות רבות אצל היצרנים כדי להכשירם למלא את תפקידם בצורה המקצועית והיעילה ביותר.

השירותים שלנו

א.מ.י. טכנולוגיות דבקים בסטנדרטים המקצועיים והאתיים הגבוהים ביותר כלפי כל לקוחותינו, עובדינו ושותפינו.
אנחנו גם מחויבים מאוד לתרום בקהילה, שבה אנו חיים ועובדים.

שותפים

צוות הפיתוח העסקי של א.מ.י. טכנולוגיות נוסע בעולם כדי להוסיף לשותפים שלנו את הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר מרחבי העולם לישראל.

א.מ.י. טכנולוגיות מייצגת חברות מובילות בעולם ומובילות ברחבי העולם.

קריירה

בא.מ.י טכנולוגיות יודעים שהמשאב החשוב ביותר הם האנשים שעובדים בחברה, לכן כל עובד בחברה מקבל את סביבת העבודה המתקדמת ביותר וכן את הכלים המתאימים ביותר על מנת להצליח במשימה.

א.מ.י. מגייסת כוח אדם איכותי ובעל מוטיבציה בכל תחומיה ומספקת מקום עבודה מאתגר דינמי ומרתק

לעבוד בא.מ.י טכנולוגיות זה להפוך לחלק ממסע של הפצת הטכנולוגיות הבינלאומיות החדישות ביותר שבעזרתן מרפאים בכל יום חולים ברחבי הארץ.

בזכות הטכנולוגיות של א.מ.י. אנו מצליחים לשפר את רמת החיים של אלפי חולים בטכניקות חדישות ולא פולשניות