הסיפור שלנו

היום, כשאומרים טכנולוגיות רפואיות – אומרים אמי טכנולוגיות.
כבר למעלה משלושה עשורים (ליתר דיוק החל מ-1986), מובילה החברה את התחום בישראל כנציגה בלעדית של יצרניות הטכנולוגיות הרפואיות המובילות בעולם (אירופה וארה"ב).
אמי טכנולוגיות חרטה על דגלה להטביע חותם על עולם הרפואה בישראל, באמצעות מומחיותה בבחירת והטמעת טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות לבתי החולים, מרפאות וחדרי טיפולים. הטכנולוגיות החדשות המקודמות בארץ על ידי אמי טכנולוגיות מאפשרות לצוותים הרפואיים להעניק טיפול מתקדם יותר להבטחת שיפור איכות החיים של המטופלים.

המוניטין ממנו נהנית החברה כיום נבנה בשנים של צבירת ידע וניסיון, שותפות לדרך עם יצרנים בינלאומיים מומחים, מקצועיות חסרת פשרות של אנשי המקצוע וחתירה למצוינות בכל שלבי העבודה.
כל אלה מגיעים עם מעטפת שירות אישית וצמודה, הקפדה יוצאת דופן על עמידה בלוחות זמנים ויכולת ייחודית להעניק ערך מוסף משמעותי מקצועי ושירותי ללקוחותיה.
חדשנות, מקצועיות, שירות, עבודת צוות ויושרה, מהווים את הערכים המייצגים את פעילות החברה ובאים לביטוי בממשק מול כל אחד מעובדיה, החל ממערך קשרי הלקוחות ועד לליווי הצמוד בתפעול והטמעת הטכנולוגיות מול כל לקוח ולקוח.

"אנו יודעים להתאים לכל פרויקט את המערכות המדויקות והמתקדמות ביותר עבורו. הגישה שלנו למגוון טכנולוגיות מהמובילות בעולם, הניסיון הגדול בניתוח והבנת צרכי הלקוח ואומנות החיבור בין השניים, מאפשר לנו לתת מענה מקצועי אופטימלי, המוכיח את עצמו לאורך שנים ברמת שביעות גבוהה במיוחד של לקוחותינו"

2014 תואר מומחה ומנתח לענף מחלות עיניים (מספר תואר מומחה 1-3524)
2006-2005 סיום מבחני הרישוי ברפואה. וקבלת הסמכה בישראל והאיחוד האירופאי (מספר רישויי רפואי 82115)
1998-2004 לימו רפואה בהונגריה SOTE UNIVERSITY OF MEDICINE, Budapest

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

טופס זה מיועד לרופאים בלבד.​

יש לך שאלות?

השאיר/י כאן פרטים ונחזור אלייך בהקדם

*כל השדות חובה
דילוג לתוכן