מנטור - איכות ואמינות

שתלי שד תוצרת מנטור הוכחו כיעילים עבור מטופלות שעברו ניתוח להגדלת החזה במחקר צפי עתידי (מחקר פרוספקטיבי, prospective) של 36 חודשים של 1,264מטופלות. בנוסף לעליה במידת החזיה שדווחה על ידי 96% המטופלות, נצפו יתרונות משמעותיים נוספים לניתוח ההשתלה, כמתואר להלן:
• עליה בשביעות הרצון מהגודל, הצורה והיציבות של השד (לאחר הניתוח להגדלת החזה דיווחו 80% עד 90% מהמטופלות על שביעות רצון).
• עליה בתחושת הנוחות עם המראה החיצוני (לאחר הניתוח להגדלת החזה, חשו 90% מהמטופלות נוחות מסוימת או נוחות רבה עם מראה שדיהן כשהן לבד אן עם בן זוגן, לעומת 10%לפני הניתוח).
• עליה בשביעות הרצון מההופעה החיצונית.
• שיפור בהערכה העצמית.
מאחורי החלטתך ניצבות חברות שאכפת להן
חברת מנטור , נוסדה בשנת 1969, היא ספקית מובילה של מוצרים רפואיים בארצות הברית ובלמעלה מ- 40 מדינות ברחבי העולם. אנו מייצרים שתלי שד כבר יותר מ- 25 שנה, ומשווקים אותם בישראל למעלה מ- 15 שנה, באמצעות חברת א.מ.י טכנולוגיות רפואיות בע"מ . הניסיון שלנו מבטיח לך מוצרים איכותיים הראויים לאמונך.
החלטתך לעבור ניתוח להגדלת החזה היא בחירה אישית עם השלכות לטווח הרחוק. גם המעורבות של מנטור וא.מ.י טכנולוגיות רפואיות בהחלטה שלך היא ארוכת טווח, ואינה מסתיימת עם השלמת ההליך הניתוחי. חברת א.מ.י טכנולוגיות רפואיות מעניקה גב חזק לשתלי השד של מנטור, באמצעות תוכנית מקיפה של מדיניות החלפת שתלים לכל החיים.
לפני הניתוח, בקשי מהמנתח הפלסטי שלך לעבור איתך על טופס "מדיניות ההחלפה של שתלי מנטור לכל החיים", ולהסביר לך את תוכנו. חשוב לשמור מסמך זה, בצירוף מדבקות השתלים, על מנת שתוכלי לממש בעת הצורך את הזכויות המוקנות לך במסמך זה.


עבור לתוכן העמוד